• DENEYİMLİ UZMAN VE
  DANIŞMAN EKİBİYLE
  SÜRDÜRÜLEBİLİR BAŞARI
 • İSTATİSTİK VE
  VERİ MADENCİLİĞİ
 • alzemed
  alzemed
  alzemed
  alzemed
  ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME
  PROJELERİ
 • ULUSLARARASI
  PROJELER
 

Şirket Profili

2010 yılında kurulmuş olan BYS Grup, kamu ve özel sektörde pek çok ulusal ve uluslararası saygın iş ortağına, marka değerlerinin ve kurumsal kapasitelerinin geliştirilmesi amacıyla, Bilgi Teknolojisi, İstatistik ve Veri Madenciliği alanlarında…

DEVAMINI OKU

İş Alanları

SAĞLIK

Kurumsal ve sektörel hizmetlerin iyileştirilmesi, politikalar ile düzenlemelerin birbiri ile uyumlu hale getirilmesi ve kapasite artırımı amacıyla Sağlık alanında yurtiçi veya yurtdışı finansmanlı bir çok proje ve girişim gerçekleştirilmektedir. BYS Grup, bu konularda çalışmalarını sürdürmekte, bir yandan da Sağlık alanında en yeni teknolojileri kullanabilmek için kendi Ar-Ge projelerini oluşturmaktadır.

FİNANS, BANKACILIK VE SİGORTACILIK

BYS Grup'un en yüksek kalitedeki Veri Madenciliği ve Analitik uzmanlığı; kurum çapında bilgi seviyesini artırmak, müşteri sadakati sağlamak ve nihai olarak kârlarını artırmak isteyen Finans, Bankacılık ve Sigortacılık sektörünün ana oyuncularının ihtiyaçlarını karşılamaya son derece uygundur.

ENERJİ VE ULAŞTIRMA

Enerji ve Ulaştırma endüstrileri her ülke için stratejik öneme sahiptir, bu nedenle bu endüstrilerdeki sürdürülebilirlik ve verimlilik, ulusların refahı için kritik önem taşır. BYS Grup'un Bilgi Teknolojileri, Veri Madenciliği ve Proje Yönetimi alanlarında sağladığı hizmetler, kurumların güçlendirilmesi ve yeni teknolojilerin yaygınlaştırılması için olanak sağlamaktadır.

EĞİTİM

Eğitim endüstrisinde faaliyet gösteren kurumlar, bilimsel araştırmalara ve yayınlara paralel olarak ortaya çıkan eğilimler endüstrideki değişkenleri yeniden şekillendirdiği için hizmetlerini ve iç süreçlerini sürekli olarak yeniden değerlendirmeli ve geliştirmelidirler. Kaliteli uzmanları ile BYS Grup, eğitim kurumlarına, kapasitelerini geliştirmek için gerçekleştirdikleri projelerinde destek vermektedir.

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK

BYS Grup'un iş gücü piyasası kurum ve kuruluşları için üstlendiği projelerin konuları başlıca sosyal güvenlik araçlarına yeniden yön verilmesi, mevcut altyapının iyileştirilmesi, izlenmesi ve değerlendirilmesi olarak ifade edilebilir.

ADALET

BYS Grup, Veri Madenciliği ve BT hizmetlerinde en iyi uygulamaları sunarak Adalet bakanlıklarının ve ilgili kurumların / organizasyonların liderlik ettiği reform projelerine katılmaktadır. Bu iyileştirme projeleri ağırlıklı olarak konunun sosyal, kültürel ve psikolojik boyutlarına odaklanmaktadır.

TÜMÜNÜ GÖSTER

Son Haberler

30
Ara

STAMINA Projesi Pilot Entegrasyon Toplantısı (TİM)

Pilot uygulaması, AB Ufuk 2020 programı kapsamında finanse edilen STAMINA projesinin ana faaliyetlerinden biridir. STAMINA'nın ana hedefi, pandemilere hazırlanmak ve bunlara yanıt vermek için ulusal ve bölgesel düzeylerde kriz yöneticilerini daha iyi donatmaktır. Projenin 2. yılında gerçekleşecek olan Türkiye pilot hazırlık çalışmaları kapsamında, STAMINA ortağı olan T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ve BYS Grup’un desteğiyle bu ay düzenlenen Pilot Entegrasyon Toplantısı (TİM) gerçekleştirildi. Pilot uygulama aşamasının ilk adımı olan TIM toplantısı ardından iki deneme çalışması (dry-run) ile pilotun kendisi gerçekleştirilecektir.

22
Kas

"Tip 2 Diyabetes Mellitusta Özbakım ve Hastalığın Yönetimi için Yenilikçi BIT Çözümü (d-Coach)" başlıklı projenin 5. Proje İzleme Değerlendirme Toplantısı

1509 - TÜBİTAK Uluslararası Sanayi Ar-Ge Projeleri Destek Programı kapsamında finanse edilen "Tip 2 Diyabetes Mellitusta Özbakım ve Hastalığın Yönetimi için Yenilikçi BIT Çözümü (d-Coach)" başlıklı projenin 5. Proje İzleme Değerlendirme Toplantısı 22 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

TÜMÜNÜ GÖSTER

BERABER ÇALIŞALIM

Yeni projelerde işbirliği yapmak için bizimle iletişime geçin lütfen.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Gazi Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi Bahçelievler Mahallesi 323/1 Cadde A Blok No:10/50-A/10 Gazi Teknokent Binası Bina Kodu: 51485754 06830 Gölbaşı-Ankara-Türkiye

(+90) 312 284 35 84

(+90) 312 284 36 84